Pozytywna weryfikacja nowego placu zabaw z urządzeniami do fitness w ramach Budżetu Obywatelskiego

Miło mi Państwa poinformować, że złożony przeze mnie w maju tego roku projekt nowego placu zabaw dla dzieci wraz z urządzeniami do fitness przy ulicy Sąsiedzkiej (patrz zakładka aktualności z dnia 20.05.2015), został pozytywnie zweryfikowany przez Wydziały Urzędu Miejskiego w zakresie możliwości jego realizacji. Tym samym,  jest on teraz opublikowany  na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu w zakładce projekty - Obszar konsultacyjny nr 3 Stary Sosnowiec.

Tam też znajdą Państwo więcej informacji odnośnie tego, co ma wejść w skład zestawu zabawowego oraz urządzeń do fitness zgłoszonego przeze mnie projektu. Również dużo informacji dotyczącej tej inicjatywy mogą Państwo przeczytać w moim artykule z dnia 20.05.2015. Głosowanie na wszystkie projekty nastąpi już wkrótce w dniach od 02-09 października 2015. Głosować będzie można:

  • internetowo;
  • oddając głos w Urzędzie Miasta lub w Punktach Konsultacyjnych;
  • korespondencyjnie na adres Urzędu Miasta.

Głosować na projekty mogą wszyscy mieszkańcy miasta, którzy ukończyli 16 lat. Każdy mieszkaniec ma możliwość oddania 3 głosów: po jednym w Strefie Mieszkańca, w Strefie Drogowej oraz w Obszarze Edukacji z terenu całego miasta. Głosy oddane wielokrotnie znoszą się powodując unieważnienie wszystkich głosów mieszkańca. Oprócz wskazania popieranego projektu, głosujący musi podać swoje dane osobowe. Przedstawione informacje zostały uzyskane ze strony: konsultacje.sosnowiec.pl. Na tej stronie mogą Państwo dowiedzieć się jescze więcej szczegółów odnośnie samego głosowania.

Mam nadzieję, że wspólnie uda Nam się zdobyć tyle głosów, które umożliwią wygranie projektu i powstanie wspaniałego miejsca do wypoczynku i zabawy nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

W artykule wykorzystano informacje ze strony internetowej http://www.konsultacje.sosnowiec.pl/