Imieniny Księdza Proboszcza w Parafii p.w. św. Rafała Kalinowskiego

W dniu 20 marca w Niedziele Palmową na Mszy Świętej o godz. 11.30 wspólnie świętowaliśmy w naszej Parafii pod p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Sosnowcu na Osiedlu „Piastów” imieniny Księdza Proboszcza Zbigniewa Porębskiego. W tym szczególnym dniu Księdzu Proboszczowi wraz z darem modlitwy składali życzenia grupy modlitewne, parafianie, ministranci, księża wikariusze oraz osoby zaangażowane w życie Parafii.

Solenizantowi życzono dużo zdrowia, radości i szczęścia z pełnionej posługi kapłańskiej, spokoju i pogody ducha, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia Księdza oraz wytrwałości w realizacji twórczych planów.

Wśród życzeń nie zabrakło podziękowań za troskę, poświęcenie i serce, jakie Ksiądz Proboszcz codziennie wkłada w swoją pracę duszpasterską dla naszej Parafii. Po zakończonej Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz obdarował wszystkie dzieci słodyczami.