Głosowanie w Ramach Budżetu Obywatelskiego na 2017 rozpoczęte

Chciałbym Państwa poinformować, że od dzisiaj rozpoczęło się głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu na 2017 rok. Potrwa ono do 24.10.2016 roku. Głosować można elektronicznie poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie Budżetu Obywatelskiego, bezpośrednio poprzez kartę do głosowania, którą można zostawić w punktach konsultacyjnych oraz korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania na adres Urzędu Miasta (więcej na ten temat informacji na stronie https://obywatelski.sosnowiec.pl/).

Jest kilka ciekawych propozycji dotyczących Starego Sosnowca. Jednakże ja chciałbym Państwa zachęcić na oddanie swojego głosu na mój projekt dotyczący ulicy Sąsiedzkiej na Osiedlu „Piastów” , który dotyczy położenia nowej nawierzchni i jej poszerzenia, prawie na całej długości ok. 320 metrów wraz z bocznymi alejkami, przesunięciem kilku ławek w inne miejsca, wytyczeniem trasy dla rowerów i rolek oraz położeniem krawężników (patrz artykuł z dnia 14.09.2016). Niedawno rozpoczęły się przy tej ulicy prace z powstaniem nowego placu zabaw wraz z urządzeniami do fitness w ramach wygranego projektu Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok.

Remont tego chodnika spowoduje, powstanie wspaniałego kompleksu wypoczynkowego, który jeszcze bardziej wpłynie na zwiększoną aktywizację środowiska lokalnego oraz ułatwi bezpieczeństwo i komfort poruszania się Nas wszystkich. Dlatego zagłosujmy na ten projekt podaje Państwu bezpośrednio stronę na którą można wejść by zagłosować: (https://obywatelski.sosnowiec.pl/glosowanie) - Obszar konsultacyjny nr 3 (Stary Sosnowiec) - Remont nawierzchni chodnika przy ul. Sąsiedzkiej (III/1) .

W artykule wykorzystano informacje ze strony internetowej https://obywatelski.sosnowiec.pl/