Dzień Edukacji Narodowej w "PRUSIE"

W dniu 14 października 2014 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu III Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa i Gimnazjum nr 18 w Sosnowcu odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej oraz ślubowaniem uczniów pierwszych klas gimnazjów i liceum. W uroczystościach udział wzięli Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice, Dyrekcja Szkoły i jej Pracownicy oraz zaproszeni Goście.

Jako Przewodniczący Rady Rodziców w ich imieniu oraz wszystkich uczniów miałem zaszczyt złożyć podziękowania za trud włożony w edukację naszej młodzieży całemu gronu pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły oraz dyrekcji, życząc im jednocześnie wielu sukcesów zawodowych, spełnienia swoich marzeń oraz tego, aby podejmowany przez nich trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Uczniom klas pierwszych życzyłem samych sukcesów w nauce i na arenach sportowych oraz jak najlepszych wrażeń w nowych szkolnych murach. W dalszej części uroczystości odbyło się ślubowanie uczniów oraz wyręczenie nagród wyróżniającym się nauczycielom przez Dyrektor Szkoły Panią Małgorzatę Sokół. Po części oficjalnej mogliśmy delektować się wspaniałym występem naszych uczniów w przygotowanym przez nich przedstawieniu. Poniżej zapraszam Państwa do obejrzenia części zdjęć z uroczystości oraz do całej galerii zdjęć.