Podwójne zwycięstwo w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego !!!!

Miło mi Państwa poinformować, że projekty powstania „Placu zabaw wraz z urządzeniami do fitness przy ulicy Sąsiedzkiej ‘’oraz „Remont dachu z częścią docieplenia budynku Szkoły Podstawowej nr 19 przy ulicy Składowej ‘’ w ramach Budżetu Obywatelskiego otrzymały tyle głosów, które umożliwiły im osiągnięcie sukcesu. Pierwszy z nich, którego mam przyjemność być autorem otrzymał 365 głosów i zajął pierwsze miejsce w obszarze konsultacyjnym nr 3 na Starym Sosnowcu w strefie mieszkańca. Drugi z nich, który został zgłoszony przez Przewodniczącą Szkoły Podstawowej nr 19 Panią Ewę Cieślik przy dużym poparciu Pani Dyrektor Szkoły Magdaleny Leśniak, a także moim otrzymał 3606 głosów i zajął drugie miejsce w strefie edukacji.

Chciałbym wszystkim zaangażowanym, w zbieranie głosów bardzo gorąco podziękować. W tym miejscu chciałbym zauważyć, że zbieranie głosów dla obu projektów zaangażowało się m.in. się wielu Mieszkańców Osiedla „Piastów’’, Księża i Siostra z Naszej Parafii, Szkoła Podstawowa nr 19 wraz z całą Radą Pedagogiczną, Dyrekcją, Pracownikami, Uczniami oraz ich Rodzicami i Dziadkami, Przedszkole „Słoneczko’’.  Jest to ogromny Nasz wspólny sukces, bo bez Państwa głosów by go nie było, dlatego dziękuję wszystkim Tym, którzy swój głos oddali właśnie na te projekty.

Teraz mamy nadzieję na jak najszybsze rozpoczęcie prac, które spowodują powstanie wspaniałego placu zabaw dla dzieci i miejsca wypoczynku dla dorosłych, jak również rozpoczęcie pierwszego etapu prac związanych z modernizacją dachu i elewacji Szkoły Podstawowej nr 19. Cieszmy się z Naszego wspólnego zwycięstwa. Będę Państwa informował o dalszych postępach w realizacji obu projektów.